Üye Ol

Best10’a nasıl üye olacağınızı merak ediyorsanız sitemizdeki yazıları detaylı bir şekilde okumanızı öneriyoruz. Yazımızı dikkatlice okuyarak bu konu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Bunu için öncelikle firmaya giriş yapmalısınız. Ardından hocada sağ üst kısımda “Hemen Hesap Aç” seçeneği yer alacak. Göreceğiniz bu tuş, Best10 üye ol butonudur dostlarım. Kayıt formuna ulaştığınızda da zaten her şey çorap söküğü gibi gelecek.

Best10’a Üye Olmak Ayrılacalıktır

best10 uyelikBest10’a üye olarak büyük ayrıcalıklardan anında yararlanabilirsiniz . Hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapsanız, 5 dakika içerisinde hesap oluşturmuş olacaksınız biliyor musunuz?

Çünkü yalnızca sizden istenen bilgileri doldurmanız yeterli olacak.

Konuya derinlemesine inmeden önce, sizlere yapacağım tavsiyeyi dikkate almanızı istiyorum arkadaşlar; Üyelik işlemlerinizi tamamlarken, firmanın belirtmiş olduğu kuralları ve şartları kabul etmiş oluyorsunuz. Bu kurallar dahilinde sizin aleyhinize herhangi bir nitelik olmasa da, okumanızda yarar olduğunu düşünüyorum. Bu şartlar, firmanın ana sayfası üzerinde en aşağıya indiğiniz zaman “Genel Site Kuralları” başlığı altında yer almakta.

Kayıt Formu Nasıl Doldurulur ?

Kayıt forumunu eksiksiz yada hatasız bir şekilde doldurup gönderdikten sonra anında üyelik hesabı açabilirsiniz. İlk önce isterseniz üyelik bilgilerinizi, isterseniz de kişisel bilgilerinizi girin. Ama ilk sırada kişisel bilgileriniz olduğu için, muhtemelen ilk olarak bu alanı dolduracaksınız.

Bilgileriniz hakkında söyleyebileceğim ilk unsur, kesinlikle doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanızdır. İleride para yatırma ve para çekme işlemlerinde herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız, buna kesinlikle dikkat etmelisiniz.

Ki zaten genel şirket kuralları dahilinde, bunu yapmanızın zorunlu olduğu yazıyor. Affınıza sığınarak bakarsanız görürsünüz diyeyim.

Kişisel bilgilerde istenen detayların her biri, gerçek ve doğru kullanıcı olduğunuzu saptamak için önemlidir. Çünkü ilerideki işlemlerinizde firma, sizden belge ve evrak talep edebilme hakkına sahip. Yapacağınız işlem doğrultusunda bu belgeler talep ediliyorsa, göndermek zorundasınız. Aksi halde zaten işleminiz gerçekleşmez.

Eksiksiz bir şekilde bu alanları doldurduktan sonra da, sıra üyelik bilgilerinizi girmeye geldi. Bu alanda kendinize bir kullanıcı adı ve şifre belirleyeceksiniz. Ayrıca hesabınızın kullanacağı para birimini de, bu alanda seçeceksiniz.

3 farklı para birimi kullanma hakkınız var; Tahmin edebileceğiniz üzere bunlar da Türk Lirası(TL), Euro(EUR) ve Dolar(USD).

Seçim yapmanızın istediği bir bölüm daha var. Ancak bu zaten ülkemiz konumunda bulunan kullanıcılar için hazır ve seçilmiş oluyor. Tabi aşina olduğunuz tercihi yapmak da size kalmış. Bu tercih “Oran Görünümü” seçeneğidir. Hesabınıza giriş yaptığınızda, oran değerlerinin nasıl görünmesini istiyorsanız, o seçini yapabilirsiniz.

Seçenekleriniz ise; Ondalık(1.80), Amerikan(+125) ve Kesirli(10/12) şeklinde olacak.

Best10 ‘e Üye Olurken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor

Üye olduktan sonra ilk para çekim işleminde sizlerden bir onay istemektedir, belge onayını yaptıktan sonra hesabınızı güvenle kullanabilirsiniz. Onaylama kısmı. İlk olarak bir güvenlik kodu girmeniz istenecek. Güvenlik kodu ise, gireceğiniz metin kutucuğunun hemen sol kısmında minik bir resim içerisinde yer alan. 4 haneli bir sayı birimi. Hepsini tek tek sırası ile buraya gireceksiniz.

En son işleminiz ise bir işaretlemedir. Firmanın kurallarını ve şartlarını kabul ettiğinizi, ayrıca 18 yaşından büyük olduğunuzu beyan edebileceğiniz bir tik işaretini, buraya tek bir tık ile koyacaksınız.

Sonrasında da “Hesap Oluştur” butonuna tıkladığınızda, herhangi bir ekstra işleme gerek kalmadan, hesabınıza otomatik olarak giriş yapılacak.

Çıkış yapmak istediğinizde yapabilecek ve yeniden oturum açmak istediğinizde de açabileceksiniz. Best10 üzerinde, 7/24 işlemlerinizi yapabilir ve kazanmaya aralıksız devam edebilirsiniz.