Para Yatırma

Geniş para yatırma seçeneklerini kullanarak Best10 hesabınıza çok kolay bir şekilde para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Bakıldığı zaman insan hemen ben de oynamalıyım diyor açıkçası. Ama tabi bunun için önce belirli koşullar var. Bu koşullar sizleri zora sokmayacak düzeyde ki zaten firma bünyesinde kazanç elde etmek istiyorsanız, bunları yapmalısınız.

Bunlardan ilki üye olmak, diğeri ise para yatırmak. Ben de sizlere hesabınıza para yatırmada kullanabileceğiniz Best10 para yatırma seçeneklerinden bahsetmek istiyorum arkadaşlar.

Konu başlığı altında hesabınıza nasıl para yatıra bileceğinizi, hangi kurallar dahilinde ödeme yapabileceğinizi, işlem sürelerini ve limitleri aktarmaya çalışacağım.

Aslında doğrusunu isterseniz hesabınıza yapacağınız ödemeler konusunda Best10 herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor. Yalnızca sizlere söylenen ve uymanız gereken kurallar dikkate alarak işlem yapmanız yeterli olacaktır. Zaten sorunların çoğu da bu olaylardan kaynaklanıyor.

Best10 Para Yatırma Nasıl Oluyor

Hızlı ve güvenli bir şekilde hesabınıza para yatırma işlemi yapmak için Best10 firmasını tercih edebilirsiniz. Son derece gelişmiş para yatırma seçenekleri bulunmaktadır.

Ancak kullanıcılar bu konuda ısrar ettikleri zaman ve zaten böyle bir imkanları olmadığı için de, şirketten şikayetçi oluyorlar.

Arkadaşlar yatırım limitleri her zaman bellidir. Bu limitlerin aşağısında ya da yukarısında ödeme yapamazsınız ne yazık ki. Tabi sonrasında da sitem etmeye pek hakkımız olmuyor çünkü zaten önceden limitler sizlere bildirilmiştir.

Bu aşamada sizlere daha pek çok bilgi vereceğim elbette. Ama dilerseniz öncelikle Best10 hesabınıza hangi yollar ile ödeme yapabileceğinizi sizlere söyleyeyim. Aşağıda her birini tek tek sıraladım dostlar;

Banka Havalesi, Kredi Kartı(E-Pro), Cepbank, Astropay, Ecopayz seçenekleri ile para yatırabilirsiniz.

Yukarıda da dediğim gibi, yöntemler birbirinde farklı olduğu gibi, limitleri ve işlem süreleri de değişkenlik gösterebiliyor. O zaman sizleri bu konu hakkında da bilgilendirelim. Belirteceğim rakamlar, her ödeme yöntemi için geçerli olan minimum para yatırma limitleridir;

Best10 Para Yatırma Yöntemleri ve Limitleri

Banka Havalesi – Minimum 100 TL / En fazla 30 dakika içerisinde paranız hesabınıza geçer.

Kredi Kartı(E-Pro) – Minimum 20 TL / Paranız hesabınıza anında geçer.

Cepbank – Minimum 50 TL / İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

Ecopayz – Minimum 50 TL / Gönderdiğiniz gibi paranız hesabınıza düşer.

Astropay – Minimum 10$ / Basit bir sanal kart olduğundan direk olarak miktar bakiyenize işlenecektir.

Sitede bulunan para yatırma seçeneklerinden hiç birinden komisyon tutarı alınmamaktadır.

Yaşanan sorunlar ışığında sizlere bir bilgi daha vermem gerekiyor. Bu da banka havalesi ile ödeme yapan kullanıcılar için önemli bir durumdur arkadaşlar. Bunu kafanıza yazın ya da zorlanacaksanız gerekirse not alın. Bu mutlaka aklınıza olması gereken bir durum;

Firmadan mutlaka güncel banka hesap bilgileri ve detaylarını, ödeme öncesinde talep etmelisiniz. Çünkü belirli zaman aralıklarında, firmaya yapacağınız ödemelerde para yatırdığınız hesaplar değişkenlik gösterebiliyor.

Yani siteden para yatırmak için ilk aldığınız banka hesabı, değişebilir ve artık kullanılmıyor olabilir.

Sizler de “bu sitenin banka hesabı bu diyerek” gidip paranızı yatırırsınız ve sonra da ödeme bildiriminde bulunduğunuzda, firma paranızı göremez. Çünkü artık güncel hesap o değildir.

Unutmayın ki; ödeme yapmadan önce güncel banka hesap bilgilerini almak, kullanıcının sorumluluğundadır. Her işleminiz den önce mutlaka Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeli ve hesap bilgilerini talep etmelisiniz. Parayı başka bir hesaba yatırırsanız, geri dönüşü olmaz arkadaşlar.

Bu kurallara uyduğunuz takdirde, hiçbir sorun yaşamadan ortalama 30 dakika gibi bir sürede bakiyenizi para ile doldurabilir ve oynamaya, kazanmaya başlayabilirsiniz.