Para Çekme

Kazandığınız miktarı çok basit ve kolay bir şekilde hesabınıza çekmek için best10’u kullanabilirsiniz, yazımızda sizlere best10 para çekme yöntemlerinden biraz bahsetmek istiyoruz. Bakiyenizde biriktirmiş olduğunuz parayı çekebilmek için firma sizlere 2 farklı yöntem sunuyor.

Bizler de siz değerli okurlarımıza Best10 para çekme yöntemleri hakkında ve çekimlerinizde izlemeniz gereken işlem süreçlerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

İsterseniz öncelikle biraz para çekme işlemlerindeki kurallardan söz edelim. Firmanın koşulları dahilinde, üye olurken her kullanıcının bilgilerini doğru bir şekilde vermesi ile yükümlü olduğunu görebilirsiniz. Tabi ki de doğru ama neden bu süreç bu kadar önemli? İşte bu aşamada da onu para çekme işlemlerine geliyor.

Bir kullanıcı, bakiyesinden parasını çekeceği zaman, ancak ve ancak kendi adında kayıtlı olan bir hesaba çekim talebi verebilmektedir ve bu şart hiçbir zaman değişmez.

Ne var kardeşim sonuç olarak ben paramı çekiyorum sorsunlar istediklerini söyleyeyim” de diyebilirsiniz tabi. Ama o işler öyle yürümüyor arkadaşlar. Bu durum firmanın kendi güvenliğini sağlayabilmesi için değil, kullanıcının güvenliğini sağlayabilmesi içindir. Şimdi de ne alaka diyeceksiniz?

Şimdi üyelik bilgilerinizi verdiniz ve firmanın sizinle ilgili elinde olan tüm bilgiler bunlar. Farklı bir hesaba çekim talebi veriliyorsa, neden şirket başka bir kişinin, kullanıcının hesabını ele geçirerek parayı çekmeye çalıştığını düşünmesin?

Şimdi önemini anladınız mı? Yani hesabınız çalınsa ve başkası paranızı çekmeye kalkışsa bile bunu yapamaz. Mutlaka ve mutlaka paranızı kendi adınıza açılmış bir hesaba çekebiliyorsunuz.

Best10 Para Çekme Yöntemleri

Best10 Para ÇekmeOldukça çeşitli para çekme yöntemlerini kullanarak kazandığınız parayı anında çekebilirsiniz. Bunun için iki adet seçeneğiniz var; Banka Havalesi ve Ecopayz.

Yalnızca iki adet yöntemin sunulmuş olması, kullanıcıları fikir ayrılıklarına düşürebilir. Ama sizleri temin ederim ki, sektör içerisinde çekim işlemleri baz alındığında en güvenilir olan iki yöntemden biri kesinlikle Banka Havalesi, ve kesinlikle diğeri de Ecopayz‘dir.

Tabi para yatırırken nasıl belirli limit aralıkları varsa, çekim işlemlerinde de aynı hususlar geçerli. Şimdi de çekim işlemi yaparken en az ne kadarlık talep verebilirsiniz ona bakalım;

Banka Havalesi – Havale seçeneğini kullanarak hesabınızdan en az 200 TL çekim yapabilirsiniz.

Ecopayz – Ecopayz hesabınıza çekim talebi vereceğiniz zaman, minimum 200 TL değerinde işlem yapmanız gerekiyor.

Evet limitler bu şekilde arkadaşlar. Şimdi de izlemeniz gereken yollardan biraz bahsedelim. Özellikle de havale yöntemini kullanacak olan müşteriler için işlem sürecini anlatmak istiyorum.

Havale ile çekim sayfasına girdiğiniz zaman, sizden istenen bir takım bilgiler olacak;

Banka adı, hesap sahibi ismi, IBAN kodu, telefon numarası, TC kimlik numarası ve çekeceğiniz miktar.

Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda, çekim talebiniz işleme alınacak. Tabi bunun öncesinde bazı doğrulama işlemlerinin yapılması da gerekiyor. Hesabın kullanıcıya ait olması, TC kimlik numarasının üyelik bilgilerindeki şahıs ile uyuşması ve gönderim aşaması gibi bir süreç izlenmektedir.

Para Çekim Şartları Neler

Tabi ki para çekimi konusunda bazı şartlar bulunmaktadır yazımızın bu bölümünde de para çekim şartlarına bakıyoruz. İşlemler bu şekilde ilerleme kaydettiği için de, çekim süreleri 2-3 saat gibi bir zamanı bulabiliyor. Ama tabi herhangi bir işlem ücreti yok.

Ayrıca son bir not olarak da sizlere şu bilgiyi vermek istiyorum; Her kullanıcı günde yalnızca bir defa çekim işlemi yapabilir. Bir sonraki işlemi yapabilmek için, önceki çekiminizin üzerinden minimum 24 saat geçmiş olması gerekiyor.

Bu bilgiler ışığında da hesabınızdan kolaylıkla paranızı çekerek nakde dönüştürebilirsiniz.