Bonus

Bir birinden harika bonuslarla Best10’da kaybetmek yok, neden mi çünkü oldukça fazla bonus çeşidi bulunmaktadır. Üstelik oldukça iyi rakamlarda ve iyi değerlerde oldukları da ortada.

Sizler için Best10 bonus ve promosyon seçeneklerinin bir kısmını, daha doğrusu en çok değer biçilenleri bir başlık altında bir arada toplamak istedim. Kullanıcıların yararlanmak için can attıkları ve her zaman için de almak istedikleri Best10 bonusları hemen aşağıda yer almakta;

 

Best10 Elektronik Kart Bonusları

best10 bonusSiteye ön ödemeli kartlar ile ödeme yaptığınızda anında %15 ekstra bonus kazanıyorsunuz.  Yukarıda saymış olduğumuz yöntemleri kullanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde para yatırma işlemi yapabilir ve sizde anında % 15 promosyonu kapabilirsiniz.

Ayrıca ecopayz ile para yatırma işleminde de %5 anında ekstra promosyon alabilirsiniz. Buda sizin için çok büyük bir avantaj sağlamaktadır.  Genel olarak baktığımız ‘da bu promosyonlar son derece yeterlidir. Bu promosyonlardan kullanıcılar oldukça önem teşkil etmektedir.

Kazandıran Para Yatırma Bonusları!

Best20’da her zaman senin için bir bonus vardır, haydi sende hemen üye ol  farkı hisset ve yaşa

Eğer gün içerisinde Cepbank veya Banka Havalesi ile ödeme yaparsanız, %15 değerinde bir yatırım bonusu sizlere verilecektir. %15 değerindeki bu promosyondan maksimum 2000 TL yarar sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Ecopayz veya Astropay Kart ile ödeme gerçekleştirirseniz, bu seçeneklere de her gün %15 değerinde bir para yatırma bonusu veriliyor ve %15’lik bonustan da en fazla 3000 TL kazanç elde edebiliyorsunuz.

Tabi ki buradaki bilgiler her zaman güncel olmaya bilir bunun için üye olmadan önce mutlaka bonus bölümüne bakmanız gerekmektedir. Bu nedenden dolayı her zaman sitenin kampanya bölümünü takip etmeniz gerekmektedir.  Şuanda en güncel kampanyaları yukarıda sizler için listelediğimiz şekildedir.